3 відділення є одним з найавторитетніших підрозділів Комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І.Ющенка Вінницької обласної Ради», яке надає медичну допомогу неврологічним хворим.

Основними напрямками роботи відділення є:

  • Діагностика складних клінічних випадків.
  • Експертиза порушень працездатності у неврологічних хворих.
  • Діагностика та лікування хворих на множинний склероз.
  • Діагностика та лікування епілептичної хвороби та інших синкопальних станів (втрата свідомості).
  • Діагностика та лікування хворих на міастенію та інші хвороби нервової системи, крім гострої судинної патології.

В 2007 р. на базі відділення створено центр множинного склерозу. Щорічно близько 40 хворих на множинний склероз отримують безкоштовне протирецидивне лікування множинного склерозу в рамках державної програми. Завдяки програмі покращення від лікування відмічають більше 60% хворих, від 4% до 9% хворих щороку повертаються до роботи.

На черзі відкриття на базі 3-го відділення центру по діагностиці та лікуванню епілептичної хвороби, заплановано придбання найсучаснішої апаратури (з можливістю реєстрації електроенцефалограми протягом доби, дослідження викликаних потенціалів).

Не можна оминути особисті надбання колективу відділення в плані діагностики та лікування складної і маловідомої хвороби міастенія.

Основне навантаження по санітарній авіації (висококваліфікована допомога невідкладним неврологічним хворим) по Вінницькій області покладено на наш лікарський склад завдяки його високому професіоналізму.

У нашому відділенні кожний пацієнт гарантовано отримує найкваліфікованішу неврологічну допомогу, ввічливе та дбайливе ставлення, найсучаснішу діагностику та лікування своєї хвороби.

За рік в нашому відділенні проходить лікування найбільша кількість хворих порівняно з іншими відділеннями лікарні (приблизно 1500 хворих).

Телефон відділення

Відділення № 3
507928