14 психіатричне чоловіче відділення розгорнуто на 40 ліжок.

Провідним напрямком діяльності і основним завданням 14 відділення є надання спеціалізованої кваліфікованої психіатричної, психотерапевтичної та реабілітаційної допомоги пацієнтам чоловічої статі м. Вінниці та Вінницької області.

14 відділення
14 відділення

Полєвода Юлія Василівна
завідувач відділення

14 відділення

Кучмій Ольга Юріївна
лікар-психіатр

14 відділення

Король Людмила Володимирiвна
старша медична сестра

14 відділення

Надольна Людмила Олександрівна
сестра господиня

14 відділення

Кондратюк Василь Володимирович
палатна медична сестра

14 відділення

Гасич Анастасiя Русланiвна
палатна медична сестра

14 відділення

Волинець Наталiя Юрiвна
буфетниця

14 відділення

Шимкович Свiтлана Анатолiївна
палатна медична сестра

14 відділення

Оратинська Тетяна Василiвна
молодша медична сестра

14 відділення

Левадська Наталiя Максимiвна
молодша медична сестра палатна

Головний девіз: «Поспішаймо творити людям добро».

 

Показами до направлення є:

  1. Захворювання на шизофренію;
  2. Біполярні афективні розлади;
  3. Депресивні розлади, рекурентні депресивні розлади;
  4. Хронічні маячні розлади;
  5. Деменції різного ступеня при органічних захворюваннях головного мозку( притравмах, нейроінфекції, епілепсії), в т.ч. судинні деменції, деменціїпри хв. Альцгеймера, Піка, БАС, множинному склерозі;
  6. Розумова відсталість легкого, помірного, важкого ступеню.

 

У відділенні проводиться обстеження та направлення документів на облпсихМСЕК при повторному огляді, з метою отримання індивідуальної програми реабілітації, обстеження та збір документів для переводу пацієнтів в будинки-інтернати психоневрологічного профілю.

Пацієнтам проводиться комплекс лабораторних, інструментальних методів обстежень, консультації суміжних спеціалістів: окуліста, терапевта, невролога, хірурга, дерматовенеролога, при показах -ендокринолога.

У лікуванні застосовуються нові сучасні медикаментозні лікарські засоби як у вигляді моно- так і комплексній терапії. Поряд з лікарем-психіатром працюють групи психологічного супроводу пацієнта.

У відділенні створені чудові, затишні, теплі умови перебування, завдяки роботі медичних сестер на молодшого медичного персоналу. Пацієнти мають змогу відвідувати організовані виставки «робіт пацієнтів», готуватися до святкових вечорів, прогулюватися в парку лікарні та дворику відділення, відвідувати лікувально-виробничі майстерні, здобувати нові і закріплювати наявні навички, щоденно переглядати телепередачі, телевізійні ролики профілактичного характеру, відвідувати дискотеки. Щонеділі та у святкові дні на території лікарні ім. акад. О.І. Ющенка працює церква та проводяться богослужіння. Усі бажаючі пацієнти можуть її відвідати.

Не можна залишити поза увагою співпрацю з фізіотерапевтичним відділенням лікарні, де майже кожен пацієнт отримує необхідні лікувальні та відновні фізпроцедури.

Колектив відділення працює сумлінно, вдумливо, відкрито, професійно.


Очолює відділення

лікар І категорії Полєвода Юлія Василівна.

Працює лікар-психіатр Кучмій Ольга Юріївна, І кваліфікаційної категорії.

Відділення співпрацює з кафедрою психіатрії, наркології, психотерапії з курсом ПФО професором Римшею С.В, доцентом психотерапевтом Рациборинською-Поляковою Н.В.

Невід’ємною частиною роботи відділення є щоденна співпраця в одному руслі лікарів, медичних сестер та молодшого медичного персоналу. В колективі працює  9 медичних сестер на чолі з  старшою медсестрою Король Людмилою Володимирівною, та 18 молодших медичних сестер, руками яких створюється тепла домашня атмосфера, затишок, належний охайний, доглянутий  вигляд пацієнтів. Очільницею їх є Надольна Людмила Олександрівна.


м. Вінниця, вул. Пирогова, 109, індекс 210137

 

0432-50-79-71