У відділенні анестезіології з палатами інтенсивної терапії, яке складається з 3 палат на 12 ліжок, госпіталізуються та лікуються хворі згідно розроблених та затверджених показів для госпіталізації, а саме: нейрохірургічні пацієнти у ранньому післяопераційному періоді, важкі хворі нейрохірургічного, неврологічного, психіатричного профілю.

Очолює відділення лікар вищої категорії Бороденко Олег Юрійович.

Відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії входить до складу Центру кризових станів, що надає допомогу хворим, які скоїли суїцид, та Центру цереброваскулярної нейрохірургії, завданням якого є надання спеціалізованої медичної допомоги хворим з різними видами порушень мозкового кровообігу та іншою нейрохірургічною патологією.

Лікарями відділення проводиться анестезіологічне забезпечення оперативних втручань у нейрохірургічному відділенні, консультації важких пацієнтів у відділеннях лікарні.

До відділення анестезіології та інтенсивної терапії ВОПНЛ ім. О.І. Ющенка належить експрес-лабораторія. Вона розташована в окремому будинку, займає 6 кімнат, обладнаних необхідним обладнанням і реактивами для виконання лабораторних обстежень пацієнтів. У лабораторії відділення реанімації проводиться обстеження хворих ВАІТ та 22 інсультного відділення, ургентні обстеження пацієнтів лікарні в робочі дні з 14 год. до 8 год. ранку, у вихідні і свята - цілодобово.

Телефон відділення

Відділення анестезіології і інтенсивної терапії
507922