Розмова про алкоголь з дитиною

Кобець А.В., заступник головного лікаря з поліклінічної роботи | 03.11.2018 | Читати далі...
Розмова про алкоголь з дитиною ВОПНЛ ім. О.І.Ющенка
Інформаційний листок: «Розмова про алкоголь з дитиною»

Синдром емоційного вигорання та його діагностика

Кобець А.В., заступник головного лікаря з поліклінічної роботи | 08.11.2018 | Читати далі...
Синдром емоційного вигорання та його діагностика ВОПНЛ ім. О.І.Ющенка

Про синдром емоційного вигорання вперше заговорили за кордоном близько 40 років тому, у той час його позначили словом «burnout», що перекладається як згоряння, загасання, горіння, вигоряння. Термін «синдром емоційного вигорання» ввів X. Фрейнденберг в 1974 році для характеристики здорових людей, що знаходяться в інтенсивному спілкуванні з клієнтами в емоційно-завантаженій атмосфері організації. Спочатку під терміном «вигорання» малося на увазі стан знемоги. Пізніше симптоматика все більше розширювалася, і вчені стали пов'язувати це явище з психосоматичним станом. В даний час дослідники виділяють більше 100 симптомів емоційного вигорання.


Обдаровані діти

Кобець А.В., заступник головного лікаря з поліклінічної роботи | 11.05.2018 | Читати далі...
Далекоглядні батьки зацікавлені в тому, щоб їх діти були обдарованими, успішними, перспективними. Кожна дитина має той чи інший талант. Пропоную Вашій увазі матеріал, як створити умови для розвитку багатогранних особистостей.

Позитивна психотерапія. Як стати щасливим?

Дяченко О.С., лікар-психолог 6 відділення | 26.07.2018 | Читати далі...
Позитивна психотерапія. Як стати щасливим? ВОПНЛ ім. О.І.Ющенка
Позитивна психотерапія (ППТ) – це новітній гуманістичний напрямок сучасної психотерапії, офіційно визначений Європейською асоціацією психотерапії у 1996 році. ППТ зазначає, що хвороби, конфлікти, стреси, життєві труднощі є даністю життя кожної людини і це потрібно визнавати. А також, що людина наділена здібностями, завдяки яким здатна знаходити рішення найскладніших проблем. Це також є даністю життя кожного індивіда: «ЯКЩО ІСНУЄ ПРОБЛЕМА ТО ІСНУЄ І ЇЇ ВИРІШЕННЯ!»