Розподіл по дільницях (діти)
Розташування № дільниці
Лівий берег Дитяча дільниця № 1
Правий берег Дитяча дільниця № 2

Розподіл по дільницях (дорослі)
Вулиця, провулок № дільниці
1,2,3,4,5,6 Зірковий проїзд 4
1-2 пров. Київський 7
1905 р. вул., пров. 3
20-го Березня вул. 3
28-го Червня вул. 3
600 річчя вул. 6
8-го Березня вул., пр. 3
А. Кримського (Лен. Подій) пров. 6
А. Медвідь вул. 6
А. Первозванного (Стахурського) вул. 4
А. Турчановича (Тухачевського) вул. 2
А. Янгеля (Фрунзе_ вул. 25-27, 46-50, 57-69, 60-68, 71-75, 77-79, 83-85, 93-95, 117-121, 127 і пров. 5
Айвазовського 7
Ак. Янгеля (Фрунзе)1-6, 5-9, 6-12, 16-24, 23-25, 30-40, 33-51, 52-58 7
Акад Ющенка 1
Академічний пр. 3
Арх. Артинова 1
Б. Претвича (Куйбишева) вул., пр. 3
Б. Ступки (П. Морозова) вул. 1-3, 2-48, 17-21 5
Б. Хмельницького вул. 2-54, 1-31 5
Баженова вул. і пров. 2
Барське шосе вул. 4
Батозька (Кірова) 2-8, 12,4 7
Бестужева 1-2 пров. 1
Блока вул. 6
Богомольця вул., пр. тупік 3
Бориса Грінченка вул. 4
Ботанічна 1
Ботозька (Кірова) вул. 3-7 5
Брацлавська (Островського) вул. 5
Бузький узвіз 3
Бучми вул. і пров. 2
В. Антоновича (Артема) вул. 2-28-5-, з 1 до кінця 5
В. Городецького (Червоних Партизанів) 1
В. Отамановського (З. Космодемянської) 1
В. Порика вул. 6
В. Стуса 1
Ватутіна вул. і пров. 2
Верхарна вул. 1-5, 9-62, 2,30,70 5
Веселкова вул. 4
Визволення 1
Виноградна вул. 4
Вишенька вул. 1
Вишнева 1
Вишневського вул. ,пров. 4
Вінниченка 3-7, 6-16, 9-13 7
Вінниченко (Горького) вул. 2-4, 13-27, 20-44 5
Воїнів-Інтернаціоналістів вул. 4
Волочківська 1
Волошкова (А. Іванова) вул. 2
Вчительська (ий) вул. і пров. 2
Г. Брілінга (Ф. Мергіна) пров. 5
Г. Мороза вул. і пров. 2
Г. Успенського вул. 3
Г. Чорнобиля (Жовтнева) вул. 3
Гагаріна 1
Гагаріна пров., вул.,проїзд 4
Гастелло вул. 3
Ген. Арабея пров. до 54 6
Ген. Безручка (Зубриліна) вул., пр., проїзд 3
Ген. Дерев’янка (Жукова) пров. 6
Генетична вул. 4
Героїв Крут (Червоних Курсантів) вул. 1-17, 2-30, 13-21 5
Герцена пров. 1
Гетьмана вул. 3
Гетьмана Сагайдачного (Червонофлотська) вул. 3
Гідротехнічна вул., пров. 4
Гійома Боплана вул. 4
Гладкова вул. 2
Глінки вул. 1-3 пр. 3
Гоголя 1
Гонти 1-11, 2-18, 13-31, 20-24 7
Гонти вул. 38 до кінця, 45 до кінця 2
Гончарова 1
Грабовського вул. і пров. 2
Грабовської вул. 3
Грибоєдова 7
Громова вул. 2-10, 1-15, з 14 до кінця (парні.) з 23 до кінця (непарні.) та 1-2 пров. 5
Грушевського 1
Д. Галицького 6
Д. Майбороди (Збишка) вул., пр.. 6
Д. Нечая вул. 1-4 пр. 3
Дальний пров. 6
Дачна вул. 6
Декабристів вул. 3
Депутптський пров. 5
Дж. Конрада (Фабриціуса) вул. 2
Димчука вул. 3
Дмитрова вул., пр. 3
Дніпровська 1
Добролюбова 1
Добролюбова пров. 6
Довженка (Ленінградська) 2-6, 9-15 7
Довженка (Ленінградська) вул. 16-22, 34-36, 17-25, 31-47а, 84-90, 89-101 5
Достаєвського 1
Дружби вул.,пров. 4
Дружня вул. 2
Дубовецька (Енгельса) вул., 1-3 пр. 3
Дубовецький пр. 3
Енергетична 7
Є. Гуцала (П. Ангеліної) 7
Є. Патона (С. Лазо) вул. і 1 пров. 1
Єрмака вул. 6
Єрусалимка (Едельштейна) 1
Житня вул. 4
Жуковського вул. 1-7, 4-6, 10-14, 15-25, 30-34 5
Загородний пров. 7
Залізнична вул. 62-90 , 92-136 2
Замкова (Петровського) вул., пр. 3
Замостянська (50 річчя Перемоги) вул. 20-24, 30-46, 31-41, 11-24 57-59. 2 пров. 9-25 5
Замостянська (50 років Перемоги) 1,3,5,7,4,6,8,1,12,14,16,18 7
Замріяний пр. 3
Заньковецької 1
Запорожця 3-4, 18, 20а 7
Запорожця вул. 7-35 5
Зарічна 7
Західний проїзд 4
Зодчих 1
Зоряна вул. 4
Зоряний пр. 3
Зулінського (Тарногородського) 7
І. Бевза вул. 2-18, 9-62, 2-30, 42 5
І. Богуна 1
І. Бойка (Плеханова) вул., пров. 6
І. Виговського (Руднєва) вул. 3
І. Костецького (12 грудня) вул. 1-2 пр. 3
І. Миколайчука (Ф. Кона) вул. 6
І. Огієнка (Чапаєва) вул. 3
І. Пулюя (Павленка) вул. 2
І. Сікорського (Журавльова) вул. 3
І. Сірка (Повстання Броненосця Потьомкіна вул., пр. 3
І. Федорова вул., пр.. 3
І. Франка вул., 1-2 пр. 3
І. Шиповича (Соколова) 1
Івана Мазепи вул. 4
Ілика вул. 3
Індустріальний 1 пров. 2
Інститутський пров. 6
К. Василенка (30 річчя Перемоги) вул. 6
К. Лібнехта 1
Кабінетський 1
Карбишева 1
Кармелюка вул. 2-30, 3-93 5
Каховського 1
Келецька з 60 до кінця, з 57 до кінця 4
Келецька не чот. по 49, чет. 1- 58 6
Київська 25, з 44 до кінця, 50,52,56,60,62-58,66,49,47,51, до кінця 102, 104-406, з 47 до кінця, 108-118, 120-128, 130-168,170- до кінця 7
Київська вул. 2-12, 18-23, 1-23, 27, 37-45 5
Киянка вул. 3
Кн. Коріатовичів (Свердлова) вул. і 1,2 пров 1
Кожедуба вул. 3
Козацька вул.,пров. 4
Комарова вул. 4
Комітетська вул. 3
Комунальний 1
Конева вул. 6
Константиновича вул., пр.., проїзд 6
Короленка вул. 2-44, 31-35, 54 5
Короткий вул. та пров. 7
Космонавтів вул. чот. 22, не чет 25 6
Космонавтів з 24 до кінця, з 27 до кінця 4
Котовського 1 пров. 1
Коцюбинського вул. 2-56, 1-9, 11, 41-53, 70-98 5
Крепської 7
Кривоноса вул. 3
Крилова пр. 3
Крутий Спуск 1
Кутузова вул. 3
Л. Курбаса (Затонського ) вул. 2
Л. Ратушної вул. 6
Л. Толстого 1
Л. Українки 1
Л. Чайкіної вул. 6
Лавренева 7
Лебединського вул. і пров. 2
Лева Семполовського вул. 4
Левадний 1-2 пр. 3
Лермонтова вул. 1-3 6
Лєрмонтова 1
Липовецький пров. 7
Лисенко вул. і пров. 5
Литвиненко-Вольгемут 1
Літовський пров. 7
Ломоносова вул., 1-2 пр. 3
Лугова 7
Лугова вул. і пров. 2
Лук'яновського 1
Люблінський пр. 3
М. Амосова (Медведєва) вул. 6
М. Батинського (Убаревича) вул. 2
М. Ващука вул. (Квятека) 4
М. Високінського (Чубаря) вул. 2
М. Вовчка 7
М. Гавриш (Бєлінського) 1
М. Зерова (Пархоменка) вул. 2
М. Кошки 1
М. Оводова (Козицького) 1
М. Рильського вул., пр.. 3
М. Сибиряка 7
М. Шимка (К. Маркса) вул. 2
Магістратська (Першотравнева) 1
Магістрацька (1 Травня) вул. 149-180, пров. 6
Макаренка вул., 1-2пр. 3
Максимовича вул. 6
Малий пров. 6
Малиновського 1
Мартинова 1
Матросова вул. 1-2 пр 3
Маяковського вул., 1 пр., тупік 3
Митрополита П. Могили (Михайличенко) 1
Міліційна 1
Мічуріна 1 пров. 1
Мічуріна вул. 1
Могільчака вул. і пров. 2
Можайського 7
Молодогвардійська вул., 1-2 пр. 3
Монастирська (Володарського) 1
Москаленка вул. і пров. 2
Москвіна вул., 1-2 пр. 3
Московська(ий) вул., пр. 3
Мури (П. Осипенко) 1
Набережна 1
Нагірна вул. 3
Нансена вул. 2-30. 3-94, 2 5
Нахімова вул., 1 пр 3
Невського вул., пр. 6
Незалежна вул. 4
Некрасова 3-13, 19-23 7
Некрасова вул. 8, 20-44, 35-57, 65-121 5
Немирівське шосе вул. 2
Немировича-Данченка вул. і пров., проїзд 2
Нечуя-Левицького 7
Новий узвіз туп. 3
Новопрорезна вул. 5
Новоселівська вул. 1-2пр 3
О. Антонова (К. Маркса) пров. 2
О. Гончара (Корнійчука) вул. ,пров. 4
О. Грабця (Зорге) вул. 2
О. Кобилянської 1
О. Кошиця (П. Комуни) вул. 5
О. Кошового вул. та пров. 1
О. Пчілки (Подвозького) вул. і пров. 2
О. Соловйова (Інтернаціональна) 1
Овальна 1
Овальна вул. 6
Одеська вул. 1-2пр 3
Олекси Новаківського вул. 4
П. Мирного 1
П. Ніщинського (Колгоспна) вул. 3
П. Скоропадського (Фадєєва) вул., пр. 3
П. Яр вул. 3
Перекопська 1
Пестеля 1
Петрусенко пров. 1
Пирогова 1,2 пров. 1
Пирогова 157 та 272 4
Пирогова вул. 56-168, 74-168 6
Пирогова з 2 по 54 чет. 1
Пирогова нечет. до №155 1
Писарєва вул. 6
Південна вул. 3
Підлісний пров. 6
Пікуса (Папаніна) вул. 2-12, 22-34, 5 5
По Корольова вул., пров. 4
Подільська вул. 4
Покришкіна вул., пр. 3
Полубуткіна 7
Польова вул. 6
Помаранчева вул. 4
Понєдєліна 1
пр. Цімлянський 7
Прибужський 1
Привокзальна (Гер. Сталінграда) вул. 1, 2-24, 11-19 5
Привокзальна вул. і пров., проїзд (крім 2/1) 2
пров. Гайдамацький (Пролетарський) 7
пров. Гонти 2-24, 3-25 7
пров. Кар’єрний 7
Продольна 7
Продольний пров. та пр. 7
Проїзд 6-й Автомобілістів 4
Проїзд 7-й Автомобілістів 4
Прорізна 7
Пугачова вул. 6
Пушкіна 1
Разіна пров. 6
Рембудівський пров. 4
Репіна вул. 1-33, 2-18 5
Рилєєва вул. і пров. 1
Ромашковий проїзд 4
Росинковий проїзд 4
Руданського і 3 пров. 1
С. Наливайка вул., 1-2 пр. 3
С. Параджанова (Місячна) вул. 2
С. Петлюри (Чкалова) 1
с. Пирогово 4
С. Тимошенка (Якіра) вул. і пров. 2
С. Ценського вул. і пров. 2
Савченка вул. 2
Садова вул. 2
Садовського вул. 2
Саксаганського вул. та пров 5
Салтикова- Щедріна вул. парні. по 64, непарні. по 57, пров 6
Салтикова-Щедріна великі ном. 1
Свободи бульв. 1
Святошинська вул. 4
Селянський 1
Семенца вул. 2
Серафимовича вул. 3
Сергія Параджанова вул. 4
Середній пров 6
Скалецького 1
Сквозний пров 6
Складська вул. 2
Сковороди вул. 6
Соборна 1
Сонячний пр. 3
Сосюри вул. 2
Станіславського 2-10, 3-17, 20-2, 22-25 7
Староміська вул. 3
Стахановського вул.,1-4 пр 3
Стельмаха вул. 4
Степова вул. 3
Стеценка вул. 3-27, 30-66, 37-55 5
Стрілецька (Червоноармійська) 19-29, 18-38, 31-53, 44-48, 50-66, 59-103,107 7
Стрілецька (Червоноармійська) вул. 1-15, 4-14 5
Суворова вул. 3
Т. Артемовського пр. 3
Талаліхіна 7
Театральна 1
Тімірязева 5-2, 10-14 7
Тімірязева вул. 18-28, 19-33, 34-44, 48-82 5
Тобілевича 1
Толбухіна вул. 6
Тракторна вул. 3
Трамвайна (Роволюційна) вул. 6
Українська вул., 1-3 пр. 3
Ушакова вул., пр. 3
Ушінського 7
Форпосна вул. 2
Хлібна 1
Хмельницьке шосе вул. 6
Хутор Шевченка 7
Ціолковського 1
Чайковського 7
Чекістів 2,3 1
Черв. Козачества 2й пров 20-24, 30-46, 31-41, 11-27, 57-59 5
Червоний пров 6
Червонознаменна вул. 1-17,2-22, 23-33, 34-74, 43-73 5
Червонохрестівська 1
Черишнева вул. і пров. 2
Чернігівська 7
Черняховського 1
Чехова вул. і пров, проїзд 2
Чорновола (Чекістів) вул. 4-66, 10-14 5
Чумацька (Блюхера) вул. і пров. 2
Шевченка вул. 6
Ширшова вул. 1-49, 4-16, 20-48, 1,2,3, пров. 5
Шкільна вул., пр. 3
Шмідта вул. 4-22, 3-25, 33-55, 34-36, 69 5
Ю. Клена (Фурманова) вул. 2
Ю. Курія вул. 2
Ю. Смірнова вул. 3
Юності 1-2 пров. 4
Юності з 8 до кінця, з 29 до кінця 4
Юності просп. 1-27, по 8 6
Я. Гальчевського (Тимощука) вул. 3
Я. Шепеля (Примакова) вул. 3
Яреми 7