Автор Лікарі 22 відділення | 27.10.2019 |

24.10.19. на базі КНП « ВОКПЛ ім. акад. О.І. Ющенка ВОР» відбулась неврологічна науково – практична конференція на тему: «Сучасні проблеми неврології».


22 інсультне відділення
22 інсультне відділення Проф. Московко Сергій Петрович
22 інсультне відділення Височанська Тетяна Григорівна

Організаторами конференції стали КНП « ВОКПЛ ім. акад. О.І. Ющенка ВОР» та ВНМУ ім. М.І. Пирогова за участю Департаменту охорони здоров’я ВОД. Програма конференції складалась з питань надання сучасної допомоги пацієнтам з інсультом та рекомендацій по діагностиці та лікуванню пацієнтів з патологією екстрапірамідної системи.

Розпочато конференцію привітанням заступника директора з медичної частини Ковальською Л.А., яка підкреслила важливість співпраці науковців ВМНУ ім. М.І. Пирогова та лікарів лікарні, а саме зав. кафедрою нервових хвороб проф. Московко С.П. та колективу інсультного відділення. Спільні кроки в наданні сучасної допомоги пацієнтам з інсультом мають позитивний результат в лікуванні пацієнтів.

Вступне слово надано головному спеціалісту департаменту охорони здоров’я Швидюк Світлані Іванівні, яка привітала організаторів конференції та її учасників – заступників головних лікарів ЦРЛ та райневрологів Вінницької області, наголосила на важливості запропонованої тематики в період реформи медичної галузі.

Завідувач кафедри нервових хвороб проф. Московко С.П. звернув увагу присутніх на завдання та пріоритети в неврологічній практиці лікаря, в організації надання допомоги пацієнтам в умовах ЦРЛ.

Перша частина конференції була присвячена детальному аналізу надання допомоги пацієнтам з ГПМК у Вінницькій області протягом 2018-2019р.р., про що представила статистичні дані та детально доповіла завідувач інсультного відділення Височанська Т.Г. Лікарі - неврологи інсультного відділення Костенко Т.В., Коробчук Н.В., Карпенко Н.В., Височанський О.В. доповіли присутнім про маршрут пацієнта з ГПМК та пренотифікацію, діагностику, лікування та догляд в умовах інсультного блоку, об’єм вторинної профілактики інсульту згідно сучасних рекомендацій.

Проф. Московко С.П. ознайомив присутніх слухачів з сучасною діагностикою та лікуванням пацієнтів з хворобою Паркінсона.

22 інсультне відділення Костенко Тетяна Володимирівна
22 інсультне відділення Коробчук Надія Володимирівна
22 інсультне відділення Карпенко Наталія Василівна
22 інсультне відділення Височанський Олександр Вікторович

В заключному слові Головний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я Швидюк С.І. звернула увагу присутніх на обов’язковому дотриманні сучасних рекомендацій та вимог в лікуванні інсульту, необхідності проведення періодичного аудиту історій хвороби для покращення якості надання допомоги пацієнтам з ГПМК в умовах ЦРЛ.