Автор Кобець А.В., заступник директора з поліклінічної роботи | 05.09.2020 |

Нагадуємо Вам, що видача сертифіката від лікаря психіатра (комісії для водіїв, студентів, дозвільні документи на зброю, служба в поліції, робота в шкідливих виробничих середовищах та інше) регламентується рамками планової медичної допомоги, тому закликаємо Вас, звертатись завчасно, записуватись попередньо на огляд до наших фахівців.

Видача сертифіката відбуваються після перевірки архіву та стат.відділу закладу, за потреби Вас може бути направлено на консультацію до лікаря психолога та амбулаторну ЛКК. Даний маршрут регламентують чинні нормативно - правові акти.

Чи необхідно направлення від сімейного лікаря?

  • Ні, направлення не потрібно. Але якщо Ваша робота пов'язана з шкідливими факторами виробничого середовища, то мають бути чітко визначені, які саме (робота на висоті, шум, пил, вимушена поза та інше).

Скажіть будь ласка скільки це коштує?

  • Вартість даних послуги без урахування ПДВ та комісії банку:
  • Проведення огляду та надання висновку лікарем-психіатром (проходження попереднього та періодичного психіатричного огляду) 1 огляд - 34,87 грн.
  • Додаткове психологічне тестування психологом (проходження попереднього та періодичного психіатричного огляду) - 1 огляд 44,69 грн.

Як записатися та не перевитрачати свій час, я зайнята людина!

Ви маєте можливість зробити це за номерами телефонів:

 0 800 219 319 (безкоштовно з мобільного та стаціонарного телефону)

 096 214 08 93

 50 79 19

З 8:00 до 15:00.