Автор Кобець А.В., заступник головного лікаря з поліклінічної роботи | 21.09.2020 |

Дорогі користувачі послуг госпрозрахункового кабінету, при записі за телефоном на отримання сертифікатів від лікаря психіатра можуть виникати такі складнощі:

1) невірно записане прізвище ім'я та по батькові, дата народження, чи місце прописки - нажаль і з нашими працівниками може таке трапитися, вимушені погодитись з тим, що телефонний зв'язок не такий надійний, як особисте спілкування.

До чого це може призвести?

Обхідний лист в якому невірно записані персональні дані, по яких проводиться перевірка по архіву, статвідділу та картотеці буде недійсним і Ви не зможете отримати послуги вчасно та бути задоволені ними.

Як це можна виправити?

Над цими ризиками ми активно працюємо, в подальшому плануємо їх деактивацію. Можливим варіантом вирішення даного питання є запровадження нового додаткового каналу комунікації, який сприятиме передачі інформації більш достовірно.

2) теперішнє місце реєстрації менше 3 років, або не відповідає місцю проживання.

Сертифікат видається при відсутності звернень по допомогу до лікаря психіатра протягом зазначеного періоду.

Як вирішити це питання?

Взяти довідку з місця фактичного проживання ( квартальний комітет, ОСББ, ЖЕК ), для жителів міста Вінниці у разі проживання в іншому районі взяти довідку, що по медичну психіатричну допомогу до лікаря психіатра, що обслуговує даний район, Ви не звертались.

3) немає військового квитка, або приписного свідоцтва для чоловіків.

Нажаль альтернативи для даного ризику не передбачено. Єдиним способом вирішення даного питання є лише відновлення документів.

Ми прагнемо відповідати вашим очікуванням та вимогам.