Автор Кобець А.В., заступник головного лікаря з поліклінічної роботи | 07.11.2020 |

15 відділення КНП "Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні імені академіка О.І. Ющенка Вінницької обласної ради" надає послуги в галузі охорони психічного здоров'я жінкам.

Відділення надає спеціалізовану та висококваліфіковану лікувально-діагностичну та соціально-реабілітаційну допомогу хворим, в тому числі зі сполученою соматичною та психічною патологією, пацієнтам, що потребують лікувально –відновлювальних та паліативних заходів в умовах психіатричного стаціонару.

Відділення надає послуги з відновлення психічного здоров'я широкому колу клієнтів, як при гострих станах, так і у випадках затяжного, хронічного перебігу.

Ми допоможемо Вам, як при нетривалих порушеннях настрою,тривозі, так і при деменції.

Місія відділення.

  • Турбота та піклування про комфорт та затишок для кожного клієнта!

Пріоритети:

  • створити умови для лікування максимально наближені до домашніх.
  • допомогти кожному пацієнту відчути, що про нього піклуються.
  • надати послуги в сфері охорони психічного здоров'я, які допоможуть повернутись до повноцінного функціонування в соціумі.

Для нас важливо, щоби кожен наш клієнт почувався злагоджено та жив повним життям. Всім відомо, що для фізичного здоров’я важливо повноцінно та збалансовано харчуватися, давати організму всі необхідні вітаміни, мікроелементи, уникати жорстких дієт, так само і для духовного балансу варто відчуття власної значущості, захищеності та реалізації потенціалу.

Основною концепцією роботи відділення є комплексний підхід до лікування та реабілітації, турбота про майбутнє наших клієнтів, ми орієнтуємося на індивідуальні особливості кожного. Саме тому, кожен фахівець відділення постійно та різнобічно розвиває свої здібності та компетенції, отримує знання в різних галузях та сферах.

Завдяки підтримці персоналу відділення - кожен наш клієнт відчуває себе важливою часточкою суспільства та має можливість реалізувати свої здібності та таланти, як під час лікування у відділенні, так і після нього.

Ми не просто лікуємо симптоми захворювань, ми відновлюємо душу!

 

Знайомтесь з командою ключових фахівців відділення

Маринюк Ліана Вікторівна - завідувач відділення, лікар психіатр вищої категорії, стаж роботи - більше 35 років.

Савка Наталія Валентинівна - лікар психіатр першої категорії, стаж роботи 10 років. В 2015 році закінчила навчання та здобула ступінь магістра на факультеті "Психології" в Київському університеті бізнесу та технологій.

Дєвкіна Алла Володимирівна - старша медична сестра, категорія вища, здобула вищу освіту з медсестринства, стаж роботи - більше 20 років.

Кондратюк Оксана Валеріївна - сестра господиня, здобула вищу освіту за фахом банківська справа, стаж роботи 8 років.

15 відділення КНП ВОКПЛ ім.акад. О.І.Ющенка ВОР
15 відділення КНП ВОКПЛ ім.акад. О.І.Ющенка ВОР
15 відділення КНП ВОКПЛ ім.акад. О.І.Ющенка ВОР
15 відділення КНП ВОКПЛ ім.акад. О.І.Ющенка ВОР