Автор Кобець Аліна Володимирівна | 15.03.2021 |

Дорогі друзі!

Не дивлячись на складні погодні умови, хуртовини, пориви вітру наша команда досягла позитивних результатів. І пільгові категорії, що проживають у місті Вінниці, можуть отримати пільгові рецепти на підтримуюче амбулаторне лікування вад психічного здоров'я. Ми плідно працювали, аби ви мали препарати для підтримуючого лікування.

Уже сьогодні ви маєте нагоду їх отримати.

Хто має право на отримання пільгового лікування?

Особи, жителі міста Вінниці, яким встановлено діагнози:

  • *Шизофренія;
  • * Епілепсія;

* з інвалідністю I та II груп внаслідок психічних захворювань;

 

Де можна отримати пільгові рецепти для підтримуючого лікування психічних захворювань?

Диспансерне відділення КНП "Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні імені академіка Ющенка Вінницької обласної ради".

Що необхідно для того щоб отримати пільгові рецепти?

Попередньо записатись на прийом до лікаря психіатра диспансерного відділення!

Як це зробити?

Зателефонуйте нам, за такими номерами телефонів (в разі потреби ви можете звернутися особисто в стіл довідок, для запису на прийом до лікаря психіатра)

 0 800 219 319 (безкоштовно з мобільного та стаціонарного телефону)

 096 214 08 93

 50 79 19

Запис проводиться з 8:00 до 15:00.

Реєстратор надасть Вам інформацію, коли, який лікар психіатр зможе Вас прийняти.

 

Які мої подальші дії ?

Прийти на прийом до лікаря психіатра в час та день призначеного прийому. Повідомити фахівця про своє самопочуття, його зміни, бути оглянутим лікарем психіатром згідно стандартів. Отримати рекомендації щодо подальшого ведення захворювання, попередження загострення, обов'язково записатись на наступний прийом до лікаря психіатра, аби він мавможливість моніторингу Вашого стану та корегування лікування.

За яких умов я можу отримати цю послугу?

Усі відвідувачі (в тому числі супроводжуючі особи) беруть на себе зобов'язання дотримуватися правил перебування у відділенні: за можливості не порушувати порядок роботи працівників відділення, не перешкоджати їх професійній діяльності, дотримуватися правил перебування в громадських місцях.

Один досить важливий аспект нашої з Вами плідної співпраці, кожен відвідувач має бути в засобах індивідуального захисту.

Що необхідно для того, аби отримати ліки?

Отримавши рецепт на пільгове лікування у лікаря психіатра, Ви маєте звернутися до аптеки, яка відпускає дані засоби. Інформацію щодо місця локації аптек, що відпускають пільгові препарати, уточнюйте у Вашого лікуючого лікаря психіатра. Звертаємо Вашу увагу, що дані засоби (за умови дотримання вимог процедури, обсягів фінансування) надаються Вам на безоплатній основі.

Чи можу я отримати ліки, для лікування інших супутніх захворювань (такі як цукровий діабет, гіпертонічна хвороба та інше)?

Ні, препарати для лікування даних патологій фінансуються за національною програмою "Доступні ліки". Інформацію щодо даної програми уточнюйте у Вашого сімейного лікаря.

Хто виділяє кошти і з якого бюджету на пільгове амбулаторне лікування психічних захворювань і чому виключно жителі міста Вінниці включені в програму?

В поточному році на лікування пільгових категорій населення було виділено кошти з місцевого бюджету Вінницькою міською радою, в разі виділення коштів з інших джерел не заборонених законодавством - програму буде розширено.

 

З повагою і турботою про Вас колектив КНП "Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім академіка Ющенка Вінницької обласної ради".