Автор Кобець Аліна Володимирівна | 30.03.2021 |
Кучерук Софія Олегівна ВОПНЛ ім. О.І.Ющенка

Вітаємо!

Кожен з Вас знає, що ми відкриті для співпраці та спілкування, конструктивного діалогу з нашими клієнтами, їх родинами, громадськими об'єднаннями та органами місцевого самоврядування. Саме для цього ми відкриваємо нову рубрику #будьмо_знайомі, в якій будемо розповідати про своїх фахівців, їх досягнення, успіхи. Разом з тим, ви маєте можливість скористатися можливістю безперешкодної комунікації з кожним, в нашій великій команді.

Вважаємо за доцільне розпочати з нашого лідера.

Кучерук Софія Олегівна народилась в с. Сальниця Хмільницького району Вінницької області в березні 1967 року.

В 1984 році закінчила Сальницьку середню школу з золотою медаллю.

З 1984 р. по 1986 р. працювала санітаркою в хірургічному відділенні Вінницької обласної лікарні ім. М.І. Пирогова.

З 1986 р. по 1992 р. навчалася в Вінницькому медичному інституті ім. М.І. Пирогова.

З 1992 р. по 1994 р. проходила інтернатуру за спеціальністю психіатрія в ВОПНЛ ім. акад. О.І. Ющенка.

З 1994 р. по 1999 р. працювала лікарем-психіатром в ВОПНЛ ім. акад. О.І. Ющенка, а з 1999р. по 2009 р. – завідувачем 19 відділення психіатричного.

2002–2006 рр. – Депутат Ленінської районної ради м. Вінниці IV скликання.

З 2003 р. – керівник циклів «сестри медичні психіатричних відділень та кабінетів», «сестри медичні неврологічних відділень та кабінетів» в комунальному закладі «Вінницький обласний центр післядипломної освіти медичних працівників».

З 2009 р. по 2017 р. – заступник головного лікаря з медико-соціальної реабілітації та правової допомоги комунального закладу «Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка».

З 2010 р. по 2017 р. – голова первинної профспілкової організації комунального закладу «Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка».

21.12.2017 р. призначена на посаду головного лікаря комунального закладу «Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка».

У теперішній час займає посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І.Ющенка Вінницької обласної Ради»

В 2020 році закінчила магістратуру за спеціальністю управління закладами охорони здоров'я.

Під керівництвом Софії Олегівні лікарня здобула такі відзнаки:

Лікарня визнана «Лідером охорони здоров’я України 2019» Національною програмою «Медичний Олімп України».

Європейська інсультна організація присвоїла (першому в Україні) інстультному відділенню - діамантовий, золотий та платиновий статус.

В 2021 році підприємство отримало відзнаку " Вибір споживача".

"Наше завдання доступність якість та дотримання прав пацієнтів у наданні медичної допомоги"

Комунальне некомерційне підприємство "Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня" є багатопрофільним високоспеціалізованим закладом охорони здоров'я третинного рівня.

Основною метою діяльності лікарні є здійснення консультативних, діагностичних лікувальних і реабілітаційних заходів населенню області згідно затверджених уніфікованих клінічних протоколів та клінічних маршрутів пацієнтів.

Головний принцип, який ми реалізуємо в своїй роботі

Ми прагнемо до найякіснішого надання медичної допомоги максимального задоволення пацієнта, збереження та примноження іміджу лікарні.